Slide 1 jFlow PlusO nas


Szkółka Roślin Ozdobnych Gerard Gonkiewicz powstała w 1989 r. i od początku swego istnienia ukierunkowana była na produkcję roślin ozdobnych. Początkowo produkowaliśmy przede wszystkim drzewa i krzewy iglaste, zarówno „młodzież”, jak i materiał dorosły. Potem stopniowo poszerzaliśmy asortyment o inne rośliny. Obecnie oferujemy również drzewa i krzewy liściaste, róże, wrzosowate (azalie, rododendrony, wrzosy, wrzośce) i byliny.


Posiadamy rośliny wysokiej jakości produkowane wyłącznie we własnym gospodarstwie na obszarze ponad 5 ha, zarówno w gruncie, jak i w kontenerach. Skupiamy się głównie na takich gatunkach i odmianach, które przystosowane są do klimatu Polski i bez problemów zimują.


W szkółce prowadzimy sprzedaż codziennie, z wyjątkiem niedziel i świąt. Naszymi klientami są głównie klienci indywidualni, projektanci i wykonawcy ogrodów. Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem do upraw szkółkarskich oraz przewozu roślin.


Obecnie zmieniliśmy nazwę na Ogrodnictwo Gonkiewicz i poszerzyliśmy swoją działalność o projektowanie i zakładanie ogrodów i terenów zielonych, małą architekturę drewnianą i kamienną oraz systemy nawadniające.


Aktualnie istotną zmianą jest lokalizacja punku sprzedaży ! Sprzedaż roślin i artykułów ogrodniczych została przeniesiona w nowe miejsce, przy drodze wojewódzkiej nr 794 Kraków - Wolbrom, w miejscowości Cianowice k/ Skały.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.


Ewa i Gerard Gonkiewicz

Polub nas