Slide 1 jFlow PlusOferta


Specjalizujemy się w produkcji szkółkarskiej roślin ozdobnych. Rośliny, które produkujemy w gospodarstwie to: drzewa iglaste,(np. jodły, świerki, sosny), drzewa liściaste (np. brzozy, jarzębiny, klony, buki, graby, dęby), krzewy iglaste (np. tuje, jałowce, cisy, cyprysiki), krzewy liściaste (np. berberysy, tawuły, pięciorniki, pęcherznice, krzewuszki), róże, rośliny wrzosowate, byliny (np. funkie, zawilce, rozchodniki, astry, floksy) i trawy.


Rośliny produkujemy w pojemnikach, tj. w doniczkach oraz w gruncie. „Młodzież”, tzn. małe sadzonki produkujemy sami poprzez ukorzenianie lub z siewu albo kupujemy materiał wyjściowy w innych gospodarstwach ogrodniczych. Młode sadzonki ukorzeniamy w tunelu foliowym a następnie ustawiamy w doniczkach na otwartym terenie. Podrośniętą młodzież przesadzamy do większych doniczek lub do gruntu. Rośliny hodujemy przez kilka lat aż do sprzedaży. Sprzedaż prowadzimy we własnym gospodarstwie.


Do sprzedaży wystawiamy rośliny w różnych wielkościach, począwszy od roślin w doniczkach 2 l a skończywszy na 40 l. Duży materiał ozdobny oferujemy z gruntu, przekorzeniony, sprzedawany z bryłą ziemi w siatce jutowej. Część krzewów z doniczek 2 l i 3 l przesadzamy do 5 l , 7 l i 10 l otrzymując po kilku sezonach duże rośliny wysokiej jakości.


Sprzedaż roślin prowadzimy od wczesnej wiosny do późnej jesieni oraz przed świętami Bożego Narodzenia.


Aktualna oferta: Jesień 2016


Polub nas